Omega 3/4-385W-U101/2-316SS : Socket Weld Thermowell for 3/8 " Dia Element, 316 SS, 3/4 " Pipe Size, 0.385 " Bore Dia, Straight, 49/64 " Shank Dia, 12 ", 10-1/2 ", 7000 psi, 1/2 " NPSM, 385W Series, Each
SKU:
3/4-385W-U101/2-316SS
Availability:
2 In Stock
Adding to cart… The item has been added