Omega ADR-J-G-1/2-24-2 : Adj Depth Thermocouple Probe, Standard CONN, J Type, 0 ¬°C to 720 ¬°C, 0.28 " x 0.5 " (DxL) Probe, 304 SS, Immersion, Grounded, Fiberglass, Armored, 24 " Cable, Bayonet, 20 AWG, ADR Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ADR-J-G-1/2-24-2
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added