Omega BLMI-304-T-14G-12-DUAL : MI Thermocouple Probe, Bare Wire Dual Sensor, T Type, 0 ¬°C to 370 ¬°C (32 ¬°F to 700 ¬°F), 0.25 " x 12 " Probe, 0.7 " Cable, 304 SS, Immersion, GND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-304-T-14G-12-DUAL
Adding to cart… The item has been added