Omega BLMI-XL-K-18U-12 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 1150 ¬°C (32 ¬°F to 2100 ¬°F), 0.125 " x 12 " Probe, 0.7 " Cable, Super OMEGACLAD XL, Immersion, UGND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-XL-K-18U-12
Adding to cart… The item has been added