Omega BT-090-J-3-60-1 : Extruder Thermocouple Probe, 90 ¬° Angle, Bayonet, Spade Lugs, J Type, 0 ¬°C to 480 ¬°C (32 ¬°F to 900 ¬°F), 0.187 " x 3 " Probe, 60 " Cable, 304 SS, Immersion, GND, BT, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
BT-090-J-3-60-1
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added