Omega HTTC100-J-18G-2.75 : Hollow Tube Thermocouple Probe, Stripped Leads, J Type, 0 ¬°C to 230 ¬°C (32 ¬°F to 450 ¬°F), 0.125 " x 2.75 " Probe, 100 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, GND, ANSI (Std), HTTC100, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
HTTC100-J-18G-2.75
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added