Omega TJ1-ICSS-M60U-115-CC-SB : Transition Joint T/C Probe, Rugged, Heavy Duty, Stripped Leads, J Type, 0 ¬°C to 440 ¬°C, 6 mm x 115 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, UGND, ANSI (Std), TJ1, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
TJ1-ICSS-M60U-115-CC-SB
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added