Omega TJ36-CASS-116U-24 : Transition Joint T/C Probe, Rugged, Heavy Duty, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 920 ¬°C, 0.062 " x 24 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, 304 SS, Immersion, UGND, ANSI (Std), PFA, TJ36, Each
SKU:
TJ36-CASS-116U-24
Availability:
3 In Stock
Adding to cart… The item has been added