Omega TJC1-CAIN-IM025U-150 : Transition Joint T/C Probe, Compact, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 700 ¬°C, 0.25 mm x 150 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, UGND, IEC, TJC1, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
TJC1-CAIN-IM025U-150
Condition:
New
Availability:
1 In Stock
Adding to cart… The item has been added