Omega TJC1-CXIN-IM025U-150 : Transition Joint T/C Probe, Compact, Stripped Leads, E Type, 0 ¬°C to 300 ¬°C (32 ¬°F to 570 ¬°F), 0.25 mm x 150 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, UGND, IEC, TJC1, Each
SKU:
TJC1-CXIN-IM025U-150
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added