Omega TJC1-CXSS-IM025G-300 : Transition Joint T/C Probe, Compact, Stripped Leads, E Type, 0 ¬°C to 300 ¬°C (32 ¬°F to 570 ¬°F), 0.25 mm x 300 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, 304 SS, PFA, Immersion, GND, IEC, TJC1, Each
SKU:
TJC1-CXSS-IM025G-300
Adding to cart… The item has been added