Omega BLMI-INC-K-020U-12 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 700 ¬°C (32 ¬°F to 1290 ¬°F), 0.02 " x 12 " Probe, 0.7 " Cable, Inconel 600, Immersion, UGND, BLMI, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
BLMI-INC-K-020U-12
Condition:
New
Availability:
3 In Stock
Adding to cart… The item has been added