Omega BLMI-INC-K-020U-24-SLE : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 700 ¬°C (32 ¬°F to 1290 ¬°F), 0.02 " x 24 " Probe, 0.7 " Cable, Inconel 600, Immersion, UGND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-INC-K-020U-24-SLE
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added