Omega KTXL-116E-18 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1038 ¬°C, 0.062 " x 18 " Probe, 40 " Cable, SPR OMEGACLAD XL, Air Probe, Exposed, ANSI (Std), KTXL, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KTXL-116E-18
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added