Omega KTXL-18E-18 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1150 ¬°C, 0.125 " x 18 " Probe, 40 " Cable, SPR OMEGACLAD XL, Air Probe, Exposed, ANSI (Std), KTXL, Each
SKU:
KTXL-18E-18
Adding to cart… The item has been added