Omega KTXL-M15G-600 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1038 ¬°C, 1.5 mm x 600 mm Probe, 40 " Cable, SPR OMEGACLAD XL, Immersion, GND, ANSI (Std), KTXL, Each
SKU:
KTXL-M15G-600
Adding to cart… The item has been added