Omega KTXL-IM15G-600 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1038 ¬°C, 1.5 mm x 600 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, Super OMEGACLAD XL, Immersion, GND, IEC, KTXL, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KTXL-IM15G-600
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added