Omega KTXL-IM45U-600 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1204 ¬°C, 4.5 mm x 600 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, SPR OMEGACLAD XL, Immersion, UGND, IEC, KTXL, Each
SKU:
KTXL-IM45U-600
Adding to cart… The item has been added