Omega KTXL-IM15U-300 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1038 ¬°C, 1.5 mm x 300 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, SPR OMEGACLAD XL, Immersion, UGND, IEC, KTXL, Each
SKU:
KTXL-IM15U-300
Availability:
1 In Stock
Adding to cart… The item has been added