Omega KTXL-IM45G-300 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1204 ¬°C, 4.5 mm x 300 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, Super OMEGACLAD XL, Immersion, GND, IEC, KTXL, Each
SKU:
KTXL-IM45G-300
Adding to cart… The item has been added