Omega KTXL-IM30U-300 : Transition Junction T/C Assembly, Molded, High Temp, Stripped Leads, K Type, 0 ¬°C to 1150 ¬°C, 3 mm x 300 mm Probe, 1 m Cable, 24 AWG, Super OMEGACLAD XL, Immersion, UGND, IEC, KTXL, Each
SKU:
KTXL-IM30U-300
Adding to cart… The item has been added