Omega NMTIN-040E-12 : Transition Junction T/C Probe, High Temp, Stripped Leads, N Type, 0 ¬°C to 700 ¬°C, 0.04 " x 12 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Air Probe, Exposed, ANSI (Std), NMTIN, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
NMTIN-040E-12
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added