Omega NMTIN-040U-12 : Miniature Transition Junction T/C Probe, High Temp, Stripped Leads, N Type, 0 ¬°C to 700 ¬°C, 0.04 " x 12 " Probe, 40 " Cable, 24 AWG, Inconel 600, Immersion, UGND, ANSI (Std), NMTIN, Each
SKU:
NMTIN-040U-12
Adding to cart… The item has been added