Omega PLMLV-105/10 : Flexible Heater w/Polyimide Strain Relief, Polyimide, Rectangular, 5 " (L), 1 " (W), 0.01 " (T), 50 W, 10 W/in_, 28 Vac, -57 ¬°C to 232 ¬°C (-71 ¬°F to 450 ¬°F), PLMLV Series, Each
SKU:
PLMLV-105/10
Availability:
99 In Stock
Adding to cart… The item has been added