Omega PLMLV-0502/10 : Flexible Heater w/Polyimide Strain Relief, Polyimide, Rectangular, 2 " (L), 0.5 " (W), 0.01 " (T), 10 W, 10 W/in_, 28 Vac, -57 ¬°C to 232 ¬°C (-71 ¬°F to 450 ¬°F), PLMLV Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
PLMLV-0502/10
Condition:
New
Availability:
31 In Stock
Adding to cart… The item has been added