Omega 1-260W-U21/2-304SS : Socket Weld Thermowell for 1/4 " Dia Element, 304 SS, 1 " Pipe Size, 0.26 " Bore Dia, Straight, 1/2 " Shank Dia, 4 ", 2-1/2 ", 7000 psi, 1/2 " NPSM, 260W Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
1-260W-U21/2-304SS
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 7 weeks
Adding to cart… The item has been added