Omega 1-260W-U21/2-CS : Socket Weld Thermowell for 1/4 " Dia Element, Carbon Steel, 1 " Pipe Size, 0.26 " Bore Dia, Straight, 1/2 " Shank Dia, 4 ", 2-1/2 ", 5200 psi, 1/2 " NPSM, 260W Series, Each
SKU:
1-260W-U21/2-CS
Adding to cart… The item has been added