Omega 3/4-260W-U21/2-BRASS : Socket Weld Thermowell for 1/4 " Dia Element, Brass, 3/4 " Pipe Size, 0.26 " Bore Dia, Straight, 1/2 " Shank Dia, 4 ", 2-1/2 ", 5000 psi, 1/2 " NPSM, 260W Series, Each
SKU:
3/4-260W-U21/2-BRASS
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 7 weeks
Adding to cart… The item has been added