Omega 1-385L-U101/2-304SS : Standard Threaded Thermowell for 3/8 " Dia Element, 304 SS, 0.385 " Bore Dia, Straight, 49/64 " Shank Dia, 15 ", 10-1/2 ", 7000 psi, 1/2 " NPSM, 1 " NPT, 3 " Lag Extension, 385L Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
1-385L-U101/2-304SS
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 7 weeks
Adding to cart… The item has been added