Omega 1-385L-U131/2-304SS : Standard Threaded Thermowell for 3/8 " Dia Element, 304 SS, 0.385 " Bore Dia, Straight, 49/64 " Shank Dia, 18 ", 13-1/2 ", 7000 psi, 1/2 " NPSM, 1 " NPT, 3 " Lag Extension, 385L Series, Each
SKU:
1-385L-U131/2-304SS
Adding to cart… The item has been added