Omega BLMI-XL-K-M10G-150 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 800 ¬°C (32 ¬°F to 1472 ¬°F), 1 mm x 150 mm Probe, 0.7 " Cable, Super OMEGACLAD XL, Immersion, GND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-XL-K-M10G-150
Adding to cart… The item has been added