Omega BLMI-XL-K-M15G-150 : MI Thermocouple Probe, Bare Wire, K Type, 0 ¬°C to 1038 ¬°C (32 ¬°F to 1900 ¬°F), 1.5 mm x 150 mm Probe, 0.7 " Cable, Super OMEGACLAD XL, Immersion, GND, BLMI, Each
SKU:
BLMI-XL-K-M15G-150
Adding to cart… The item has been added