Omega AU-1D50DL : Branch Circuit Breaker, 17.5 mm (0.69 ") Pole Width, 1 Pole, 50 A, D-Curve, DC Current, 18 AWG to 3 AWG, UL Series, Each
SKU:
AU-1D50DL
Adding to cart… The item has been added