Omega AU-1C15DL : Branch Circuit Breaker, 17.5 mm (0.69 ") Pole Width, 1 Pole, 15 A, C-Curve, DC Current, 18 AWG to 3 AWG, UL Series, Each
SKU:
AU-1C15DL
Adding to cart… The item has been added