Omega AU-1C12DL : Branch Circuit Breaker, 17.5 mm (0.69 ") Pole Width, 1 Pole, 12 A, C-Curve, DC Current, 18 AWG to 3 AWG, UL Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
AU-1C12DL
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 12 weeks
Adding to cart… The item has been added