Omega SCE-35VR2412 : Electrical Enclosure with Rain Hood & Ventilation Fan, Galvannealed Steel, 35 " (H) x 24 " (W) x 12 " (D), White, Black Quarter Turn Latch & Pad Lockable Wing Knob, Outdoor, SCE-3RV Series, Each
Omega
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SCE-35VR2412
Condition:
New
Availability:
Not in Stock | Lead Time: 3 weeks
Adding to cart… The item has been added