Omega SCE-41VR2412 : Electrical Enclosure with Rain Hood & Ventilation Fan, Galvannealed Steel, 41 " (H) x 24 " (W) x 12 " (D), White, Black Quarter Turn Latch & Pad Lockable Wing Knob, Outdoor, SCE-3RV Series, Each
SKU:
SCE-41VR2412
Adding to cart… The item has been added