Omega SCE-47VR2414 : Electrical Enclosure with Rain Hood & Ventilation Fan, Galvannealed Steel, 47 " (H) x 24 " (W) x 14 " (D), White, Black Quarter Turn Latch & Pad Lockable Wing Knob, Outdoor, SCE-3RV Series, Each
SKU:
SCE-47VR2414
Adding to cart… The item has been added