Omega SCE-53VR3616 : Electrical Enclosure with Rain Hood & Ventilation Fan, Galvannealed Steel, 53 " (H) x 36 " (W) x 16 " (D), White, Black Quarter Turn Latch & Pad Lockable Wing Knob, Outdoor, SCE-3RV Series, Each
SKU:
SCE-53VR3616
Adding to cart… The item has been added